Wchodzimy w inny wymiar monitoringu naszej pracy!

Uprzejmie informujemy, że wczoraj, tj. 16.01.2017 r., w siedzibie Klubu, wszyscy pracownicy FC Wrocław Academy przeszli szkolenie z posługiwania się nowatorskim narzędziem jakim jest SportsManago. Dzięki tej platformie każdy zawodnik trenujący w naszej Akademii będzie wnikliwie monitorowany już od najmłodszych lat. Program pozwoli też na wnikliwe kontrolowanie: obecności na treningach, ilości rozegranych minut w meczach, kontuzji zawodników, terminu ważności badań lekarskich czy wreszcie płatności składek członkowskich. Do końca stycznia system będzie wdrażany, a jego efekty poznamy już w lutym.

Docelowo każdy rodzic również będzie mógł sprawdzać na tej platformie, jak rozwija się jego pociecha, jaka jest jego frekwencja na zajęciach, jak wypadł na zawodach, sparingach.