FC WROCŁAW ACADEMY U-13, DLM -8 kolejka DLM wciąż niepokonani !!!!!!

Przed nami ostatnia kolejka DLMrundy jesiennej, miło nam zakomunikować, że po 8 meczach w DLM w Gr 2 jesteśmy liderem tabeli oraz nie przegraliśmy żadnego meczu , mamy też najlepszy bilans bramkowy 51 zdobytych goli na 5straconych. Przeciwnikiem 8 kolejki naszej drużynybył zespół Polonii Wrocław . Całe spotkanie odbywało się na wysokim poziomie piłkarskim oraz w dużym tempie, nasz przeciwnik bardzo dobrze sięprzygotował do tego spotkania a takiej walki nie obserwowaliśmy od dobrych kilku kolejek, była to wyrównana rywalizacja,choć nasz zespół grał bardziej ofensywnie a przeciwnik ustawił silna defensywę czasami wyprowadzając kontrę i właśnie w12'(gol:DominikZawada) spotkania nasi rywale otworzyli wynik spotkania na1:0 na odpowiedź naszej drużyny długo nie trzeba było czekać bo już po minucie było 1:1 po pięknej akcji którą zapoczątkował Wiktor Mosur wykładając piłkę Filipowi Michalskiemu ten uderzył silnie na bramkę lecz wyróżniającysięgolkiper gospodarzy(SzymonSzemelak)zdołał wybić piłkę, która spadła pod nogi Dawidowi Kuźmińskiemu a ten celnym strzałem nie pozostawił szans do obrony. W drugiej połowie tępo gry nie malało.Po akcji Emila Jabłońskiego (51'),który wybiegł "sam na sam"izostał nieprzepisowo zatrzymanyprzez bramkarza sędzia podyktował jedenastkę, karnegopewnie na gola zamienił Wiktor Mosur 1:2 . Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie ale było to widowisko, które kibice obydwu drużyn oglądali w napięciu do ostatniej sekundy. Brawo !!!!!