ZESPÓŁ U-11 NAJLEPSZY W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ

Pierwsze (FCWA I) oraz siódme (FCWA II) miejsca wywalczyły dzisiaj nasze drużyny na turnieju Silver Game-Cup w Środzie Śląskiej! Drugie miejsce na turnieju zajęła drużyna Polonii Wrocław I a trzecie UKS Kiełczów Academy.

Wyróżnionymi zawodnikami zostali wybrani Piotr Gajewczyk z FCWA I oraz Dorian Kamiński z FCWA II a tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Andrzej Okulicz-Kozaryn z FC Wrocław Academy I!
Gratulacje dla wszystkich naszych chłopaków za wspaniałą postawę i bardzo dobrą grę na dzisiejszych zawodach!

Wszystkie wyniki: daa.pl/55zD

FCWA I reprezentowali: Żelezny, Michalczyk, Czaplicki, Burda, Hnat, Gajewczyk, Okulicz-Kozaryn
FCWA II reprezentowali: Adamowicz, Wawrzyniak, Kamiński, Kittay, Sabała, Sorek, Stasiak